Měsíční program

ttSAV-106-400.jpg, oct 2008

Výletní středa

Každou středu chodíme na výlety do okolí. Proto prosím vybavte děti batůžkem se svačinou a pitím.

Odchod ze školky je v 9.00.

Děkujeme!

NAROZENINOVÉ ELIPSY

Co je to narozeninová elipsa? Je to menší slavnost v den, kdy se oslavenec narodil. Je to den, kdy si připomeneme vznik, růst a události v životě oslavence. Den, kdy mu popřejeme, zazpíváme mu.

Pokud Vaše dítě má o oslavu zájem, dejte nám prosím vědět alespoň týden dopředu. Vymyslíme pro něj i pro nás elipsu a užijeme si to všichni dohromady.

Děti se vždy rády pochlubí a připomenou si, jak vypadaly, když se narodily, když jim byl rok, dva atd. Prosím rodiče, zda by mohly dodat po jedné fotce z každého roku.

Někdy se narozeninový den neshoduje s docházkou nebo je víkend, a tak je oslava posunuta na nejbližší možný termín.

Děkujeme a moc se těšíme!

Charlie's ark - Sally ✤ || CHARACTER DESIGN REFERENCES | Find more at https://www.facebook.com/CharacterDesignReferences if you're looking for: #line #art #character #design #model #sheet #illustration #expressions #best #concept #animation #drawing #archive #library #reference #anatomy #traditional #draw #development #artist #pose #settei #gestures #how #to #tutorial #conceptart #modelsheet #cartoon #toddler #baby #kid:

Co s sebou do školky?

Milí rodiče,

posílám seznam věcí, které by děti měly mít ve školce.

- bačkory

- holínky a nepromokavou bundu (hlavně pro deštivé dny - nemusí zůstat ve školce po celý rok, chápeme, že dva páry holínek je zbytečný přepych :o)

- kartáček na zuby (pokud možno čistý, po stěhování a prázdninách by to bylo asi vhodné :o)

- zubní pastu

- náhradní oblečení (tričko, tepláky, ponožky, spodní prádlo - oblečení označte pro lepší identifikaci jménem dítěte. V opačném případě nemůžeme ručit za zatoulání či ztrátu oblečení).

Počítejte s tím, že si děti budou chtít užívat bláta, barev a podobných materiálů. Pokud to nebude narušovat nebo ohrožovat svobodu či zdraví jich samotných nebo ostatních lidí, necháme je "řádit". Proto prosím, abyste dětem dávali oblečení, u kterého je jedno jakou barvu mělo ráno a jakou odpoledne :o).

Každé dítě bude mít vymezené místo v šatně, na kterém můžete náhradní oblečení zanechat. V některých případech bude místo sdílené s někým, kdo chodí pouze na pár dní v týdnu (na tomto sdíleném místě se děti budou míjet). Proto prosím o jasně podepsané tašky, kapsáře, abychom brali oblečení ze správného zdroje.

Je možné si s sebou vzít do školky jednu hračku.

Připomínáme, že ve školce není možné konzumovat sladkosti. Děti dostávají dostatek cukru v ovoci, medu a dalších potravinách, které jim jsou nabízeny během dne. Děkujeme za pochopení.

Pokud budete mít otázky, ptejte se :o)

Těším se na setkání s Vámi i s dětmi!